Peníze už za jeden den

Peníze už za jeden den

Vůbec jste netušili, že máte záznam v registru dlužníků. Musel vzniknout nedopatřením už před mnoha lety, kdy jste se stěhovali z jednoho města do druhého. Pozdní zaplacení složenky způsobilo, že vám nyní banka odmítla schválit žádost o úvěr. Jak teď postupovat? Nepočítali jste s negativním vyjádřením a úvěr potřebujete na rekonstrukci domu. Je tu pro vás nebankovní hypotéka.

dobrý prohlížeč
 

  • Kdy dostanu peníze?
 
Nejprve je třeba vyplnit kontaktní formulář a zaslat několik dokumentů. Nemusíte mít obavy. U nás je proces vyřízení hypotéky velmi jednoduchý. Snažíme se snížit administrativní zátěž na minimum a požadujeme jen několik základních dokladů. Poskytnutí hypotéky urychlí i zaslání fotografií nemovitosti, kterou dáváte do zástavy. Můžeme provést expresní odhad ceny. Náš pracovník s vámi bude v kontaktu po celou dobu podání žádosti o úvěr a pomůže vám zorientovat se v jednotlivých procesech. Jakmile zašlete požadované dokumenty, přistupujeme ke schválení úvěru. Na vyjádření budete čekat jen velmi krátkou chvíli, zpravidla jeden pracovní den. Ihned poté jsou peníze zaslány na váš bankovní účet.
 
  • Zamítnete mi žádost z důvodu předchozího záznamu v registru?
 
Naši finanční specialisté mají možnost posuzovat individuálně každou ze žádostí a nastavit pro klienty optimální podmínky splácení. Vždy posuzujeme, jak záznam v registru vzniknul, jak je starý a zda má vliv na současnou schopnost klienta splácet úvěr. Záznam v registru zpravidla nebývá překážkou aktuálního poskytnutí úvěru.

modré tužky
 
  • Jak budu splácet?
 
Splácení hypotéky probíhá stejně, jako splácení jiných typů půjček. Z vašeho bankovního účtu bude jednou za měsíc zasílána stejná výše splátky na úhradu úvěru. U nebankovních hypoték se můžete těšit na velmi nízkou úrokovou sazbu, srovnatelnou s těmi, které poskytují bankovní společnosti. Dobu splácení úvěru si zvolíte ve spolupráci s naším poradcem a může být rozvrhnuta až na třicet let.