Nebuďte ženy plné komplexů

Nebuďte ženy plné komplexů

Ženy mají přirozený dar, vidět na sobě všechny nedostatky světa, i když se jich vůbec netýkají a nikdo jiný kromě nich, jich nevidí. Říká se jim taktéž komplexy, které jich v průběhu života doprovázejí a ubírají jim na kráse, zdraví a neméně moc – na sebevědomí.

Nejčastěji řešený komplex – postava

Tak nějak už od pradávna, ženy řeší jeden a ten samý problém dokola, kterým je jejich postava neboli váhový poznatek. A nelze tvrdit, že jsou to pouze ženy, které mají viditelnou nadváhu. Nejvíce žen, které řeší jejich nadbytečné kilogramy, jsou přitom normálně vypadající a zdravé osoby, na kterých byste takovou vadu krásy, hledaly skutečně jen marně.
Drží všemožné diety, cvičí a potí se v posilovně a mnohdy odolávají i myšlence, že by si v průběhu dne dopřály něco kalorického. A přitom není problém v jejich váhovém odhadu, který odpovídá BMI – v normě, ale pouze v jejich hlavě, kde se trápí nad komplexem nesmyslnosti.
obvod pasu

Muži – kapitola plná mindráků

Díky všem předlohám, které se denně servírují jako ty, které vypovídají o perfektní ženě, která má úspěch na to, získat muže snů, se ženy obávají toho, že se ideálu naprosto vymykají. Některé mají dokonce strach se k mužům vůbec přiblížit, jen aby nepohořely a nepocítily zklamání z odmítnutí. A většina z nich si pořád dokola říká, jak na toho nebo tamtoho muže, jednoduše nikdy mít nebudou!
A ono milé dámy, je opak pravdou! Pokud byste nevěnovaly tolik času vašim mindrákům z toho, že o vás muži nemají zájem, třeba byste jim daly více času na to, aby vás poznali a zjistili, že jste báječné!
skok do výšky

Nízké sebevědomí

V případě, že řešíte jeden komplex vaší osobnosti za druhým, musíte počítat s tím, že vám to na vašem sebevědomí nijak nepřidá. Do značné míry ho sníží a snižovat i bude do doby, než pochopíte, že nemusíte být vzorem dokonalé ženy ani tak vypadat a cítit se, ale myslet především na to, abyste byly samy sebou, vyzařovala z vás energie a působily jste na lidi kolem vás pozitivně.
Až pak bude ve skutečnosti jedno, jestli máte o kilo nebo dvacet nadváhu, máte smůlu u mužů nebo si nevěříte, protože všechny kolem vás přesvědčíte o tom, že se milujete takové jaké jste a že zbytečnosti ohledně komplexů, vůbec nemáte zapotřebí řešit.