K udržení erekce je nutné zapracovat hlavně na sobě

K udržení erekce je nutné zapracovat hlavně na sobě

Když se pozorně zadíváte na své (nebo některé cizí) děti, zjistíte, že se dovedou radovat z maličkostí, a užít si svůj den formou hry. Na tomto vědomí také slavil úspěch Jan Ámos Komenský, zakladatel myšlenky „Škola hrou“. Je ale škoda, že většina dětí převezme v době dospívání spíše vážné role, a hra se pro ně stává již příliš dětinskou, co nemá s dospělostí co do činění. Ve skutečnosti je to ale pouze psychický blok, protože hra provází v životní cestě i každého zdravého dospělého jedince. A projevuje se například v sexuální oblasti.

muž a žena

Otevření a hraví lidé dovedou experimentovat i v posteli a svému partnerovi či partnerce přináší opravdové vzrušení a rozkoš, kterou děti prozatím neznají, a na níž si musí ještě pár let počkat, než se dokončí fáze vývoje lidského organismu. Jestliže se tedy zaměříme na zdravé dospělé osoby, máme tu muže a ženy v hormonální rovnováze, smyslné a hravé, s touhou sdílet svá sexuální dobrodružství třeba i několikrát za den.

milenecký pár

Tomuto ideálu se však přibližuje jen zlomek populace, a vídáme to doslova na každém kroku. Možná i vy sami máte zkušenost se setkáním s lidmi zakomplexovanými, závistivými, frustrovanými a také neschopnými pohlavního kontaktu. U mužů jde především o ztrátu chuti na sex a částečné či úplné vymizení erekce. Proto je také takový zájem o Viagru volný prodej https://www.erectmax.cz/blog/prodej-viagry/, protože se tito zoufalí jedinci snaží vyřešit vlastní problém velmi rychle, a hlavně bez vlastního přičinění. Ono je totiž jednoduché koupit Viagru a spolknout modrou pilulku, než se zamyslet nad tím, co dělám v životě nesprávně, a co bych měl na sobě změnit.

Cesta k sobě je někdy náročná, ale nepropadejte panice. Jakmile začnete věnovat větší pozornost zdravé výživě, vyhledávat o ní vhodné informace, a pokud si uvědomíte, že vašim největším nepřítelem je zejména stres a váš vlastní přístup k němu, začnou se pro vás dít pozitivní změny. Můžete si na své cestě vypomáhat i vhodnou bylinnou léčbou, například Kotvičníkem nebo Macou peruánskou, které zbrzdí stresové hormony a podpoří tvorbu testosteronu, potřebného pro svalovou sílu a erekci.