Nábytek lze udělat i levně, pokud má člověk dostatek snahy

Nábytek lze udělat i levně, pokud má člověk dostatek snahy

Kdo by si nechtěl zařídit byt za co možná nejnižší cenu? Zvláště pro ty, kteří mají napjatý finanční rozpočet, se může ukázat tato výzva jako to pravé ořechové. Přesně pro vás všechny, kteří nemáte peníze na drahé postele a sedačky, je určen tento článek. Pokud zařizujete byt, dům nebo klidně i chatku, je nejprve důležité zvolit si, v jakém stylu se naše domácnost bude angažovat. Máme tu hned několik různých. A i když nábytek nebude z ebenu, musíme se držet jednotlivých stylů. Jinak by nám interiér hrál všemi barvami a to se nám zrovna moc nechce. Je důležité vědět, že na kvalitní nábytek nemusíte vůbec stát fronty, ale můžete si je vyrobit klidně z materiálu, který máte doma, nebo se lehce shání.
zničené křeslo.jpg

Paletový nábytek

Tolikrát se o něm už psalo. A stále je čím dál více populárnější. Už ho nenajdete jenom v domě hipstera nebo v kanceláři nějakého start-upu. Ale dokonce proniká i do českých domácností. A proč? Protože z palet se dá vyrobit spousta různého nábytku. Jediné, co je třeba na doplnění, tak je nějaká výplň či sedáky. Například super pohovka už nemusí být jenom snem. Člověk samozřejmě musí být alespoň trochu zručný, bez toho by to nešlo. Pokud jste trochu leví na manuální práci, zkuste si pozvat někoho, o kom víte, že mu kladivo a hřebík nedělají problémy a společně to jistě zvládnete.
natírání štětcem.jpg

Článek je ideální přesně pro ty, kteří ani takové známé nemají, protože vám poradí, kde sehnat ty nejlepší sedačky za zlomek ceny, byť nebude ručně vyrobená.
nábytek z palet.jpg

Recyklace starého

Někdy je rám postele nebo staré pohovky až příliš dobrý na to, aby se vyhodil. Jediné, co musíte udělat, je starý nábytek rozebrat. Vzít části, které ještě použít půjdou. A není to nic divného. Jen si představte, kdybychom se takhle všichni naučili recyklovat nejenom nábytek, ale také všechno ostatní. To by sice ekonomika padla, ale my bychom se měli blaze.