Relax přímo u vás doma nebo na zahradě

Relax přímo u vás doma nebo na zahradě

V televizi je na denním pořádku, že skoro každý film nebo reality show zahrnuje i zahradu s vířivkou. Ve směs ze používá k určitému relaxu a může sloužit i k menší masáži. Tak proč si nepořídit taky svoji vířivku domů? Vířivky jsou cenově dostupné snad pro každého. Máte obrovskou škálu možností. Jendou z nich je venkovní vířivka, kterou můžete mít volně stojí, ale taky jí můžete mít zabudovanou v zemi. Dokonce vířivku můžete mít u vás v koupelně, nebo v zimní zahradě. To zní opravdu skvěle. Představte si to v zimě. Všude bílo, když konečně napadl sníh a vy si se můžete natáhnout a z relaxovat ve své vlastní vířivce. Zase v letních, teplých dnech, kdy se schyluje k večeru a vy venku pořádáte grillpárty s vašimi přáteli nebo rodinou, tak si můžete s pestřit večer ve vířivce se sklenkou dobrého vína. Takže jí vlastně můžete využívat během celého roku.

vířivka na zahradě

Ale jako všechny vymoženosti dnešní doby, tak i vířivka potřebuje nějakou péči, takže servis.

Se servisem a opravou vířivek vám může pomoci přímo firma SpaAquaservis. Mám mnoho služeb a dokáže vaší vířivce dát kompletní servis. Takže pokud budete mít nějaký problém, nebo budete řešit nějakou opravu, obraťte se na společnost a ona vám dá vaši milovanou vířivku do pořádku.

vířivka v interieru

Ale co takový servis zahrnuje?

  • určitě vám pomůže s montáží nového zařízení
  • vymění nebo vám opraví poškozené díly vířivky
  • vyčistí vám strojní cirkulaci a masážní potrubí
  • změří vám tvrdost vody ve vířivce
  • a pokud máte vířivku venku, tak vám pomůžou s její zazimování, což bude opravdu potřeba.

Pro kompletní servis se obraťte na firmu, jsou to profesionálové, kteří vám dají vaši vířivce péči a poradí si s jejími opravy. Takže pokud se vyskytne jakýkoliv problém, tak ho nemusíte řešit sami, ale stačí zavolat a domluvit se na předběžném termínu.