Nástroje pro stavbu

Nástroje pro stavbu

Myslíte si, že o technice a dalších technických věcech znáte toho hodně? Pokud ano, tak asi samozřejmě znáte soustružnický nůž a jeho úhly. Musím se vám přiznat, že když jsem tohle slyšela poprvé, tak jsem vůbec nevěděla, co to znamená. Sice chápu, co to znamená soustružnický nůž, ale nevěděla jsem jeho různé úhly. Tak jsem se potom raději zeptala svého otce, protože můj otec pracuje ve firmě, kde právě soustružnické nože jsou. Řekla jsem si, že to asi bude něco třeba například na koberce, když se třeba musí rozříznout, jenomže jsem se opravdu mýlila. Všechno jsem si zjistila potom na stránce i-nastroje.cz, kde je tak psáno něco o soustružnických nožích a jiných nožích. Myslela jsem si, že je to úplně klasický nůž, akorát že jinak ohlý. Proto má taky jiný úhel. Ovšem ale trochu jsem se mýlila. Protože soustružnický nůž a jeho úhly jsou úplně jiné nože, než jsem si myslela.

Tento nůž znám dobře.

Můj otec řekl, že si ho kupují právě řemeslníci, když potřebuji třeba dělat něco na své stavbě. Anebo už i v interiéru. Myslela jsem si, že to bude něco podobného třeba jako ke stavbě a podobně. Ovšem taky to tak nebylo. Raději jsem se pořádně podívala na webové stránky i-nastroje.cz, kde jsem se dozvěděla několik důležitých informací.

A co říkáte na tohle?

Nejenom tady najdete soustružnické nože a jeho úhly, ale také třeba další pasametr nebo různá měřidla, která potřebuje asi každý řemeslník nebo zedník. Můj táta je právě vyučený zedník, pracuje taky v řemeslnických prací, ale taky pokrývá střechy. http://www.strechy-rp.cz/ Myslím si, že můj otec je takový všehokutil a taky se v mnoha věcech vyzná. A navíc jsem ráda, že můj otec je takový šikovný a že ví o věcech toho hodně, takže se můžu svého otce na cokoliv zeptat, takže on bude taky všechno vědět. Jsem za to ráda, takže si toho všeho cením a vážím. Takže nějaké soustružnický nůž s úhly už znám.