Hypnóza změní váš život k lepšímu

Hypnóza změní váš život k lepšímu

smutná žena

V případě dlouhotrvajících nepříznivých pocitů, které vám znepříjemňují život a vztahy s blízkými nebo kolegy v zaměstnání, se zamyslete nad tím, kde je chyba. Zpravidla to nebude v těch ostatních, ale v nás samých. Jen si to někdy neuvědomujeme anebo si to nechceme přiznat.

Leckdy stačí skutečně jen málo. Změnit pohled na danou situaci a může se nám dokonale ulevit, ale to každý sám nedovede. Proto vyhledejte Hypnoterapii Praha, kde vám zkušený a empatický terapeut pomůže nahlédnout do vašeho nevědomí za pomoci hypnoterapie. Pokud se chcete oddat hlubokému spánku, musíte svému průvodci plně důvěřovat. Jen tak dojdete k poznání, odkud pocházejí pocity, o kterých netušíte, kde jste k nim přišli. Anebo proč se vám neustále opakují stejné situace, například se seznámíte se slečnou, se kterou vám je s ní dobře a nedovedete si život bez ní představit. A ona se s vámi beze slůvka rozloučení rozejde. A tato situace se stále opakuje pořád dokola, jen slečny se střídají. Proč se vám to děje??

hypnoza klient

Nahlédněte do svého já, nechte se vést terapeutem, který má bohaté zkušenosti a již při příchodu z vašich pohybů, posunků, z toho jak mluvíte, jak gestikulujete, rozpozná skutečnost. Tu, kterou skrýváte. Naše ústa zpravidla vypouštějí spoustu slov, kterými zabalujeme svůj problém nebo nechuť o něčem mluvit, s něčím souhlasit. Ale naše gesta nás prozrazují.

Ještě více ovšem prozradí naše duše a nevědomí, když je s důvěrou vložíte do rukou empatického terapeuta. Jen tak si můžete sáhnout pro lepší život bez opakujících se nežádoucích stavů, jen tak porozumíte tomu, proč se vám to dříve stávalo. A přijít k pochopení vám pomůže hypnóza, která je svým způsobem „zbystřené vědomí“ anebo chcete-li, pro lepší srozumitelnost, změněný stav vašeho vědomí, kdy váš průvodce za současného kladení otázek se může dobrat k úplnému začátku vašeho problému. A vaše složitá životní situace se jakoby zázrakem začíná měnit.