Granule, které si oblíbí každý

Granule, které si oblíbí každý

Na trhu existuje neskutečné množství suchého krmiva pro pejsky. Je pravdou, že častokrát se zákazníci rozhodují spíše podle ceny než podle složení granulí. Při tom, co právě obsahují, o mnohém bude rozhodovat. Správným výběrem krmiva se totiž podpoří celkově zdravotní stránka zvířete. Dále se samozřejmě ovlivní růst, věk a rovněž kondice domácího mazlíčka. Nemluvě o tom, že existuje hodně různých plemen a každé vyžaduje trochu jiné krmení a složení jejich jídelníčku.

granule v misce

A bohužel ani ten, kdo se rozhodl pro svého pejska vyvařovat, tak nikdy nezaručí, že dostane vyváženou stranu ve všech směrech. Vypadá to jako začarovaný kruh. Naštěstí rozzuzlení nám přináší granule pro psy, které pochází z Kanady. Zde jak se zdá mají dokonalý přehled o potřebách různých plemen a vyrábí se poté granule přesně podle potřeby. Na druhou stranu se musí nechat, že vyvážený jídelníček pochází z prvotřídních surovin, které častokrát chybí i v našem jídelníčku.

Prvotřídní krmivo

Když se podíváme na Pettime hodnocení od uživatelů, tak můžeme zjistit, že se setkáváme s příznivým ohlasem, a navíc jsou skutečně vidět výsledky. Ono ani není divu, protože krmivo navrhovali veterinární lékaři a kdo by měl nejvíce znát potřeby zvířat než právě oni.

5 hvězdiček
  • Jsou vyváženým a kompletním krmivem.
  • Obsahují všechny výživné látky, a to ve správných poměrech.
  • Jejich složení je pokaždé jiné podle druhu plemena a rovněž věku.
  • Bezpochyby se jedná o velmi chutné granule.
  • Jsou vždy čerstvé.
  • Dobře se skladují, ale i přepravují, když cestujete, tak tento druh stravování je úplně nejlepší.
  • Díky předplatnému nikdy nedojdou. Zásilka bude vždy v pravý čas doma na svém místě.
Ten, kdo jednou okusil granule Pettime, tak rozhodně nelitoval. Jeho čtyřnohý miláček dostal to, co potřeboval a ostatně i pro vás je to velká úleva, když granule přiveze zásilková společnost až ke dveřím.