Záložní zdroj energie

Záložní zdroj energie

Zajisté už se to přihodilo i vám. Uprostřed zimy přestala najednou fungovat elektřina. Ze začátku to vypadá romanticky, zapálíte svíčky, možná si zatopíte v krbu. Ale po pár hodinách se romantika vytratí, zvláště v domácnostech nebo na chalupách, kde je elektřina základním zdrojem energie pro všechny spotřebiče, včetně vytápění.

energie

Vrátit se zpět do středověku ovšem není nutné. Ať už byste dieselagregát využili jen příležitostně, nebo jsou u vás výpadky proudu pravidelné, vždy se vyplatí mít něco v záloze. Někteří si raději pořizují menší zdroje na chatu, kde dochází k častým výpadkům, aby nebyli závislí na veřejné rozvodné síti a rozmaru počasí. Investice je to nízká a praktičnost takového rozhodnutí poznáte velmi rychle, zvláště pokud se jezdíte rekreovat celoročně.

Poptejte se profesionálů

Můžete si pořídit vlastní agregát, pro případy častého využití, nebo si ho pouze zapůjčit. To je výhodné zejména při plánovaných odstávkách, nebo při dlouhodobých výpadcích, kdy nevíte, za jak dlouho bude dodávka elektřiny obnovena. Jsme připraveni i na neplánované výpadky a vždy vám můžeme dovézt záložní zdroj energie.

Nepotřebujete mít žádné znalosti o elektrotechnice, o samotné zapojení se postaráme my, společně s dovozem a následným odvozem. Cena zapůjčení se odvíjí od doby, na kterou si jej pronajmete, a od výkonu produktu. Pro malou chatu bude bohatě stačit malý výkon, ale nabízíme i silnější stroje pro větší objekty i celé firmy. Cenovou kalkulaci si můžete nechat bezplatně vyhotovit prostřednictvím našeho online formuláře, nebo telefonicky, to doporučujeme v akutních případech.

agregát

Pro práci i pro radost

Plánujete-li velkou zahradní oslavu nebo párty na zelené louce, i pro takové akce je zapůjčení dieselagregátu ideálním řešením. Nejen z hlediska finančního, ale i logistického. Veškerý potřebný servis zajistí naše firma a vy nebudete mít žádné starosti navíc.