Vezměte vaše ratolesti na výlet s panoramatickými vyhlídkami

Vezměte vaše ratolesti na výlet s panoramatickými vyhlídkami

Pronájem přepravních dodávek je možný pro nejrůznější technické účely, např. pro převážení předmětů při stěhování, pro nákup spotřebního zboží či stavebnin, ale je možné tyto vozy využít i pro rodinné výlety. Což takhle vzít vaše ratolesti, a třeba i jejich kamarády, anebo uspořádat akci pro spřátelené rodiny a vydat se s nimi někam do hor, anebo alespoň do míst, odkud budete mít krásný výhled do krajiny?

Pravčická brána

Naše země má v tomto smyslu mnohé výhody, na našem území stojí více, než pět stovek rozhleden a jsou vám k dispozici další stovky vyhlídkových míst, veřejně přístupných po celý rok. Výlet s pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek v Praze, koncipovaný v tomto duchu, by vám mohl posloužit zároveň jako protistresový léčebný prostředek. Kam se s dodávkou vypravit, aby to mělo nějaký význam a výlet se vám skutečně líbil?

Česko-saské Švýcarsko

Šumava – jedny z nejkrásnějších vyhlídek na Šumavě jsou vám k dispozici nad Lipnem, v oblasti mezi jeleními vrchy a Novou Pecí, a dále pak mezi Loučovicemi a Vyšším Brodem. Většina z nich poskytuje nádherná panoramata a za příznivého počasí se vyplatí mít tu k dispozici kvalitní fotoaparát (zrcadlovku). Zajímavých vyhlídek se dočkáte i nad údolím Vltavy nad Českým Krumlovem, Zlatou Korunou, Třísovem a Krásetínem.

Údolí Berounky - horní tok Vltavy je na tom obdobně, co se týče vyhlídek, jako horní tok Berounky. I zde objevíte překrásná místa pro kochání se přírodními krásami. Kupříkladu v blízkosti hradu Krašov, nedaleko Liblína a obce Čivice. Údolí Berounky je velmi podmanivé, možná i vás uchvátí kouzlo sluncem nasvětlených skal a širokých říčních meandrů.

České Švýcarsko – v tomto překrásném koutu naší země je rovněž mnoho vyhlídkových bodů s panoramaty zalesněné krajiny, například Rudolfův kámen, Karlova výšina u Krásné Lípy, Vilemínina stěna, vyhlídka Šaunštejn a jedna z nejhezčích vyhlídek na Pravčickou bránu v Hřensku.