Pozor na žárovky

Pozor na žárovky

To, že mají automobily bez výjimky reflektory, není bezdůvodné. Jsou jim zapotřebí, aby řidiči i za špatné viditelnosti dobře viděli, co se před nimi děje, a také aby byli viděni ostatními účastníky silničního provozu, kteří rovněž nemívají zájem na tom, aby skončili v nemocnici nebo rovnou na krchově.
A aby mohly reflektory vozidel plnit tuto funkci, potřebují v sobě mít nějaký ten zdroj světla, tedy nějaké ty autožárovky. Protože bez těch by nebyly ani ty sebekrásnější reflektory k ničemu.
Ovšem je třeba si přiznat, že nejednou jsou k ničemu i reflektory, v nichž žárovky osazeny jsou. A to z toho prostého důvodu, že není autožárovka jako autožárovka. Že jsou v tomto typu sortimentu stejně jako leckde jinde exempláře kvalitní, poskytující dlouhodobě ty nejšpičkovější možné služby, stejně jak podřadný brak nejistého původu, který může svítit nedostatečně a kdykoliv si usmyslet, že už by to stačilo, a nečekaně zhasnout.
Je tedy nad slunce jasné, že by měli řidiči sázet nejlépe na to, co už se osvědčilo, co má dobrý zvuk a co jim bude dobře sloužit. Tedy na autožárovky 12v od toho nejrenomovanějšího z výrobců, tedy od OSRAM, který působí na trhu již století a dokázal tak prokázat své nesporné kvality.audi
Volba právě těchto autožárovek je totiž pro motoristy učiněné terno. Ať už se jedná o OSRAM Original, OSRAM Ultra life, OSRAM Cool Blue Intense, OSRAM Silverstar 2.0, OSRAM Nightbreaker Unlimited nebo OSRAM Nightbreaker Laser, případně o autovýbojky pro přední světlomety OSRAM Xenarc, může si být šofér jist, že zvolil správně. Že se mu od těchto dostane světla dostatečně silného a kvalitního na to, aby kdykoliv a kdekoliv zahlédl potenciální nebezpečí na vozovce a stihnul na něj včas adekvátně zareagovat. Případně že si ostatní všimnou včas jeho a nedojde tak ke kolizi.
Jistě, žádný špičkový výrobek nemůže konkurovat podřadným imitacím cenou, ale tady se sázka na kvalitu určitě vyplatí. Pobyt v nemocnici či pohřeb by vyšly dráž než těch pár autožárovek.