Nový impulz pro vaše obchodní aktivity

Nový impulz pro vaše obchodní aktivity

Z médií se každý den dozvídáme, jak se naší ekonomice daří a jak jsou obchody na vrcholu. Vás se bohužel tento trend netýká. Přišli jste o několik lukrativních zakázek a je třeba, abyste se pustili ve vašem podnikání na zcela novou cestu. Již máte několik nápadů na produkty, které by na trhu mohly uspět a po kterých roste poptávka.

notes na poznámky

Bohužel už jste vyčerpali všechny prostředky, které jste měli v podobě rezerv a na start nových podnikatelských aktivit vám nezbývají peníze. My se vám o počáteční vklad postaráme formou https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/. Jedná se o neúčelový úvěr, který je určen pro rozvoj podnikání. Abychom vyšli našim klientům co nejvíce vstříc, je tato půjčka nabízena za velmi nízkou úrokovou sazbu a její splácení si můžete rozložit dokonce až na třicet let.
 

Pohodlnější vyřízení než v bance

Velkou výhodou námi poskytovaných půjček je to, že téměř vše můžete vyřídit prostřednictvím počítače z vašeho obývacího pokoje a nejsou nutné osobní schůzky. Rovněž administrativní zátěž je velmi nízká a dokládat budete jen několik málo skutečností. Náš individuální přístup umožní dokonce i tolerovat některé zápisy v registru dlužníků a jsme ochotni vám půjčit, i když je vaše daňové přiznání nižší.
 
čerstvý podnikatel

Jistota po celou dobu trvání úvěru

Od podpisu úvěrové smlouvy až do jejího úplného splacení se můžete těšit na to, že budou platit stejné podmínky, jako při sjednávání půjčky. Sjednaná úroková sazba je pevná! Máte jistotu, že budete splácet stále stejnou částku. Jediným podnětem ke změně, mohou být vaše mimořádné splátky, nebo rozhodnutí uhradit okamžitě chybějící část úvěru. Za takové rozhodnutí vás nečeká žádný finanční postih. Umožníme vám předčasné splacení úvěru kdykoliv! Pokud nemáte představu, jak by mohlo vypadat financování vašich obchodních aktivit, nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci. Vyplňte online formulář.