Levné stěhování v Kladně může proběhnout jako zábavná show

Levné stěhování v Kladně může proběhnout jako zábavná show

Levné stěhování v Kladně se může stát jedním z vašich nejkrásnějších zážitků v životě. Že přeháníme? Vždyť přece stěhování je úmorné a každý se těší, až to bude mít za sebou! Záleží však na tom, jak se k celé situaci postavíte, a zda z ní také vytěžíte maximum. Nenechte se převálcovat depresemi a chaosem a využijte několika tipů, které se vám snažíme nabídnout:

stěhování bytu v Kladně

Střídejte práci s odpočinkem – začněte s přípravami na stěhování (balením věcí) zhruba šest týdnů před přestěhováním a naplánujte si předem, jak budete přípravné práce prokládat zábavou. Zdá se to jako hloupost, ale každý den se na něco zajímavého těšit, znamená přistupovat k práci zodpovědně a nevnímat ji jako rutinu. Například se rozhodnete, že v pondělí odpoledne sbalíte část oděvů ze skříně v ložnici a na večer pozvete kamarády, necháte si přivézt pizzu v několika provedeních, zapálíte svíčky a hodíte se do pohody. V úterý si zajdete do aquaparku, ve středu se projedete na kole mezi Ostrovcem a Bressonem nebo v Rozdělově na Lapáku atd.

Kladno má jednu obrovskou výhodu – je obklopeno lesem a na projížďku na kole jsou tu ideální terény. Můžete se vydat k rozhledně na Kožově hoře, můžete sledovat provoz letadel na letišti Velká Dobrá, zajít na Záplavy (k Turyňskému rybníku), a to není zdaleka vše.

hrad Křivoklát

Kladensko leží nedaleko křivoklátských lesů a řeky Berounky, a pokud přípravu na stěhování zvládnete o všední dny, víkendy věnujte cestování do těchto míst. Vřele doporučujeme Nezabudice – kraj spisovatele Oty Pavla, přehradu Klíčava a Zbečno, zámek Nižbor, hrad Křivoklát, anebo se můžete odhodlat pronajmout si vodácké vybavení a splout si o víkendu Berounku třeba z Chrástu u Plzně k hradu Krašov nebo z Liblína do Skryj.

Stěhovací firma za vás mezitím může rozebrat nábytek, demontovat a přestěhovat celou kuchyň i s vybavením, nainstalovat garnýže, svítidla a zrcadla, svěřte jí to nejobtížnější a sami se zabývejte jen tím, na co vám stačí síly. A pokud se rozhodnete na Kladensku žít delší dobu, uvidíte, že je to jeden z nejkrásnějších okresů v republice.