7 způsobů jak si přivydělat něco navíc

7 způsobů jak si přivydělat něco navíc

Po práci nebo o víkendu máte dostatek času a nějaká ta koruna navíc by se hodila, tak proč si nepřivydělat něco navíc. Jaké jsou možnosti?
·         Prodejte vaše nepoužívané věci a oblečení. Není to sice zrovna brigáda nebo práce v pravém slova smyslu, ale můžete tak rychle získat pár stovek nebo i tisíců korun.
·         Zprostředkujte nového klienta či pracovníka vašemu zaměstnavateli. Na trhu práce momentálně převažuje nabídka volných míst a společnosti se potýkají s nedostatkem lidských zdrojů. Proto některé z nich nabízí nejen náborové příspěvky, ale i finanční odměnu tomu, kdo do firmy přivede novou posilu.
zábava v parku
·         Vezměte si přesčasy nebo se domluvte s vaším zaměstnavatelem na další práci. Může se jednat třeba o úklid nebo výpomoc na jiném oddělení po skončení vaší pracovní doby.
·         Sledujte potenciální prodejce nemovitostí a staňte se zprostředkovatelem. Některé realitní kanceláře totiž nabízí odměnu za doporučení bytu, domu, garáže nebo pozemku, který ještě není v jejich nebo konkurenční nabídce.
vydělat peníze
·         Hlídejte děti nebo domácí mazlíčky. Starost o batolata nebo malé školáky už není jedinou možností, jak si vydělat opatrováním. Dnes si lidé rádi zaplatí také za hlídání nebo venčení jejich psů, koček nebo dalších zvířat.
·         Staňte se vyučujícím nebo třeba trenérem. Posilovna je váš druhý domov nebo jste matematický guru? Využijte toho a nabídněte svoje služby ostatním. Můžete doučovat, koučovat nebo učit dospělé či děti to, co skutečně ovládáte.
·         Zúčastněte se skupinové diskuze. Nejenom velké firmy, ale i menší živnostníci jsou si vědomi, že marketing a zákazníci jsou základním pilířem jejich úspěchu. Některé marketingové firmy proto pořádají speciální skupinové diskuze, kde se s ostatními bavíte např. o pivu nebo kosmetice. Za hodinu vašeho času si přijdete i na pár stokorun, a to je příjemná odměna za to, že si jen s někým povídáte.